Stavební společnost specializující se na hrubou stavební práci

TrendInvest Company

Společnost Trend Invest company a.s. je zkušeným dodavatelem železobetonových monolitických a zděných konstrukcí bytových domů, administrativních budov a staveb občanské vybavenosti v rámci celé ČR.

Specializujeme se zejména na základové pasy, patky, desky, stěnové nebo sloupové konstrukční systémy, stropní desky, šachty, schody, opěrné stěny, voděodolné základové konstrukce (bílé vany), pohledové konstrukce, leštěné a hlazené konstrukce a to vše včetně dodávky a montáže armatury a betonové směsi.

Veškeré konstrukce jsou prováděny pomocí systémového bednění společnosti Paschal. V roce 2017 dosáhla průměrná produkce společnosti Trend Invest company a.s. 8 000 m3 železobetonových konstrukcí.

Zabýváme se dodávkou hrubých staveb pro naše klienty již více než 5 let.

Nabízíme Vám

Kompletní realizaci hrubých staveb na klíč či provedení prací bez dodávky materiálu.

Monolitické konstrukce

Železářské práce, tesařské práce včetně dodávky bednícího materiálu, betonářské práce a technický dohled nad prováděním díla.

Zděné konstrukce

Nosné a příčkové zdivo cihelné, z tvárnic lehčeného betonu, z vápenopískových tvárnic či tvárnic ztraceného bednění a technický dohled nad prováděním díla.

Střediska údržby budov a komunikací

Realizace nových a rekonstrukce starých komunikací pro pěší a silniční dopravu včetně technického dohledu nad prováděním díla.